سرزمین لُر
بلاد لر (لک، کلهر، ملکی، ثلاثی، مینجایی، بختیاری، بویری، بهمئی، لیراوی، ممسنی، حیات داوود و ...)
قالب وبلاگ
لینک دوستان

در نتیجه انتشار مطلب "نقد تاریخی بویراحمد"

عده‌ای از شهروندان بویراحمدی از سایت خبری “عصر دنا” به علت انتشار نقد تاریخی بویراحمد توسط عبدالحمید تقوی‌بهبهانی، شکایت کردند.

به گزارش سایت استان، این افراد سلسله مطالب منتشر شده در سایت عصر دنا تحت عنوان نقد تاریخی بویراحمد را توهین به خود دانسته و اظهار داشتند: این مطالب، تاریخ پرافتخار بویراحمد را به صورت غیرمنصفانه‌ای زیر سئوال برده است.

حمید طاهری بویراحمدی از جمله شاکی‌های عصردنا است که در این زمینه گفت: در این نقد‌ها که بیشتر به فحش‌نامه شبیه هستند صراحتاً به ایل بویراحمد توهین شده است.

کهگیلویه و بویراحمد+عصردنا+تقوی بهبهانی+تیتر توهین آمیز عصردنا+ایل بویراحمد+قوم لر

وی با اشاره به اینکه در این نقدها به پدربزرگش که توسط رژیم منحوس شاهنشاهی اعدام شده بود، توهین و هتاکی شده است، اظهار داشت: هم از سایت عصر دنا و هم نویسنده مطلب شکایت کرده‌ایم که توسط دستگاههای قضایی و انتظامی در حال بررسی است.

طاهری بویراحمدی خاطرنشان کرد: خواستار برخورد قاطع دستگاههای انتظامی و قضایی در این زمینه هستیم، ضمن‌آنکه تعداد شاکی‌های این سایت در حال افزایش هستند.


برچسب‌ها: قوم لُر, تاریخ قوم لر, عصردنا, توهین عصردنا, ایل بویراحمد, کهگیلویه و بویراحمد, تقوی بهبهانی
[ شنبه بیست و پنجم آذر ۱۳۹۱ ] [ 0:12 ] [ سرزمین لُر ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

درباره وبلاگ

این وبلاگ در راستای نزدیکی، همبستگی و اتحاد بیش از پیش قوم شریف و بزرگ لر تشکیل شده است. لرتباران به گویش های (لکی، ملکی، ثلاثی، مینجایی، بختیاری، بویراحمدی، بهمئی، لیراوی، ممسنی، حیات داوود و ...) سخن می گویند.
قوم لر قوم بزرگی است که سکونت گاه اصلی آنان در بین استان های مختلف قرار گرفته است که از جمله می توان به استان های لرستان، چهارمحال بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، ایلام و قسمت اعظم خوزستان و بوشهر و همچنین قسمت هایی از استان های همدان، کرمانشاه، مرکزی، اصفهان، فارس، هرمزگان، قزوین، گیلان، تهران (ورامین) و مناطقی از کشور عراق اشاره کرد.
البته لازم به ذکر است که گروه هایی از لرتباران به صورت پراکنده در کشورهای جمهوری آذربایجان، داغستان روسیه، ترکیه و عمان ساکن هستند.
امکانات وب